






Pistol de impact fără fir cu tensiune de 18V și cuplu maxim de 250Nm, perfectă pentru montaj și demontaj rapid de piulițe și șuruburi. Echipat cu 1 baterie Li-Ion de 3000mAh, încărcător rapid cu timp de 1,5 ore și indicator de încărcare. Viteza de rotație reglabilă electronic (0-2600 min⁻¹) și frână ax pentru control precis. Suport hexagonal 1/2″ pentru compatibilitate universală. Iluminare LED a locului de muncă și comutator de sens de rotație pentru versatilitate maximă în orice situație.
| Cuplu maxim | 180 / 250 Nm |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 0-1600 / 0-2600 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-4400 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 3000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.58 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.3 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.