









Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol de impact fără fir cu tensiune 18V și cuplu maxim de 1200 Nm pentru aplicații profesionale exigente. Motor fără perii cu reglare electronică a vitezei (0-1400/0-1900/0-2400 min⁻¹) și frecvență de curs de 2200 min⁻¹. Suport 1/2″ pentru compatibilitate cu accesorii standard. Baterie Li-Ion de 4000 mAh inclusă cu încărcător rapid (2 ore). Frână ax, comutator de sens de rotație și reglare a cuplului pentru flexibilitate maximă. Indicator de încărcare și tehnologie de încărcare rapidă pentru productivitate neîntreruptă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 1200 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-1400 / 0-1900 / 0-2400 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2200 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Tip motor | fără perii |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 19.00 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.4 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.