

Instrument profesional pentru gonflarea și controlul presiunii aerului în pneuri și alte aplicații pneumatice. Echipat cu manometru analogic de 75 mm cu scală 0-1 MPa pentru o citire precisă și ușoară. Furtun de 40 cm asigură flexibilitate în utilizare, iar design ergonomic reduce oboseala. Funcționare silențioasă sub 70 dB(A) și vibrații minime pentru confort optimal.
Avertizări: Instrumentul nu este destinat anvelopelor autovehiculelor.
| Presiunea aerului max | 1.2 MPa |
| Brand | VOREL |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametru manometru | 75 mm |
| Lungimea furtunului | 40 cm |
| Putere acustică | <70 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.37 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.