



Set complet pentru ascuțirea lanțului drujbei, care include pilă de 4.5 mm și accesorii necesare. Compatibil cu modelul YT-85026, dispune de ghidaj de 190 mm pentru o ascuțire precisă și uniformă. Fabricată din oțel pentru rulmenți cu mâner ergonomic din PP, piuă oferă performanță și durabilitate în lucrări profesionale de tăiere.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | 3/8" |
| Brand | YATO |
| Compatibil cu(e) | YT-85026 |
| Lungimea ghidajului | 190 mm |
| Lungime | 250 mm |
| Diametru | 4.5 mm |
| Material | oțel pentru rulmenți |
| Material de manevrare | PP |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.