

Perie abrazivă circulară cu tijă pentru șlefuire și finisare a metalelor. Diametru exterior 40 mm, înălțime de lucru 20 mm, granulație P40 cu abraziv din sulfat de aluminiu și liant din rășină sintetică. Suport pentru tija de 6 mm, viteza maximă 18000 rot/min. Structură pe pânză asigură durabilitate și eficiență în îndepărtarea zgarieturilor și oxidului.
| Mărimea | 40x20x6 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul exterior | 40 mm |
| Înălțimea lamei de șlefuit | 20 mm |
| Granularitatea | P40 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | pânză |
| Formă | cerc |
| RPM max | 18000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.