



Set complet de ascuțire lanț de ferăstrău cu lanț 3/8″, format din pilă din oțel pentru rulmenți de 4mm diametru și 3 accesorii de ghidare stabilizatoare. Lungimea ghidajului 190mm și mâner din polipropilena ergonomic asigură control precis și sigur. Piesa 250mm permite ascuțire uniformă a dinților lanțului, restituind puterea de tăiere și extinde durata de viață a echipamentului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | 3/8" |
| Brand | YATO |
| Compatibil cu(e) | YT-85025 |
| Lungimea ghidajului | 190 mm |
| Lungime | 250 mm |
| Diametru | 4 mm |
| Material | oțel pentru rulmenți |
| Material de manevrare | PP |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.