



Motopompă cu motor pe benzină de 4 kW și capacitate de 30 m³/h, ideală pentru transportul apei în construcții, grădini sau situații de urgență. Conectare 2″ (50 mm), înălțime de descărcare maximă 25 m și de aspirație 8 m. Echipată cu motor CP170F cu racire la aer, rezervor combustibil 3.6 l și sistem de ulei. Temperatura apei suportată: până la 45°C.
| Puterea motorului | 4 kW |
| Brand | YATO |
| Turatia maxima a motorului | 3600 min⁻¹ |
| Capacitatea motorului | 208 cm³ |
| Performanță max | 30 m³/h |
| Înălțimea de descărcare max | 25 m |
| Înălțime de aspirație max | 8 m |
| Diametru racord apa | 2" (50 mm) |
| Temperatura maxima a apei | 45 ˚C |
| Tipul de combustibil | benzină fără plumb |
| Capacitate rezervor de combustibil | 3.6 l |
| Consum de combustibil max | 1950 g/h |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Mâner de transport | nu |
| Colică | nu |
| Dimensiuni | 485x415x415 mm |
| Răcire | aer |
| Tip motor | CP170F |
| Tip bujie | F7RTC |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 82.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.4 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 25 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.