




Motocoasă compactă și puternică cu motor 42.7 cm³ (1.25 kW), perfectă pentru întreținere gazon și tăierea vegetației. Dotată cu sistem anti-vibrații și pornire ușoară, oferă confort în utilizare prelungită. Lățime de tăiere 430 mm cu linie de 2 mm și lamă de 255 mm asigură productivitate ridicată. Rezervor de combustibil 850 cm³ permite sesiuni lungi de lucru fără reîncărcări frecvente. Pliabilă pentru transport și depozitare ușoară.
| Putere | 1.25 kW |
| Brand | YATO |
| Capacitatea motorului | 42.7 cm³ |
| Lățimea de tăiere - linia de tăiere | 430 mm |
| Lățimea de tăiere - lamă de tăiere | 255 mm |
| Diametrul liniei | 2 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 4 m |
| Grosimea lamei | 1.4 mm |
| Turatia maxima a motorului | 10000 min⁻¹ |
| Turația de ralanti a motorului | 2700-3400 min⁻¹ |
| Viteza maximă a arborelui | 7850 min⁻¹ |
| Proporția de combustibil și ulei | 40:1 |
| Tipul de combustibil | benzină fără plumb |
| Capacitate rezervor de combustibil | 850 cm³ |
| Consum de combustibil max | 0.743 kg/h |
| Ușor de început | da |
| Sistem anti-vibratii | da |
| Pliere | da |
| Răcire | aer |
| Tip bujie | L8RTF |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 2 |
| Presiunea sonoră | 96.3 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 110.3 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.992 ± 1.5 / 10.403 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 7 kg |
| Setați conținutul | coasă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.