






Mașină de polișat electrică 1400W cu disc 180 mm și viteză ajustabilă electronic între 600-3200 rpm pentru control optim. Dotată cu pornire soft, mâner suplimentar pentru siguranță și stabilitate, plus disc de polisare și capac de protecție. Lungimea cablului 4 m permite libertate de mișcare. Ideală pentru finisare și lustruire auto, mobilă și alte suprafețe.
| Putere | 1400 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 600-3200 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 180 mm |
| Excentricitate | nu |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 83.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 91.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.36 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.5 kg |
| Setați conținutul | lustruitor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.