






Mașină de șlefuit profesională cu putere de 1300 W și viteză de rotație reglabilă electronic (1100-3500 rpm), cu stabilizare inteligentă a vitezei sub sarcină. Perie de 120 mm cu diametru de montare de 19 mm se adaptează ușor la diferite aplicații. Soft-start reduce șocurile la pornire, iar cablul de 3 m oferă libertate de mișcare. Echipată cu mâner suplimentar și perie fleece incluse. Perfectă pentru prelucrarea lemnului, metalului, curățarea vopselei și netezirea suprafețelor.
| Putere | 1300 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 1100-3500 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul periei | 120 mm |
| Dimensiunea pensulei | 100 mm |
| Diametrul de montare al periei | 19 mm |
| Pornire soft | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Stabilizarea vitezei | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 99.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 91.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.13 ± 1.5 / 2.89 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.8 kg |
| Setați conținutul | mașină de satin |
| Aplicație | pentru prelucrarea suprafetelor din lemn sau metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.