




Lustruitor orbital fără fir 18V cu motor fără perii și discul de 125 mm, perfect pentru lucrări de polisare auto și mobilă. Viteză reglabilă electronic (2100-5000 RPM) și excentricitate de 15 mm asigură finisaj uniform și profesional. Baterie Li-Ion 4000 mAh inclusă cu încărcare rapidă în 3 ore și indicator de stare. Pornire soft redă șocurile la demarare. Construcție robustă, clasa izolare III, nivel de zgomot redus (75 dB).
| Cifra de afaceri | 2100-5000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea firului axului | M8 |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 125 mm |
| Excentricitate | 15 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Baterie Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Tip motor | fără perii |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 75.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.56 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.9 kg |
| Setați conținutul | lustruitor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.