




Maner antrenor cu clichet drept profesional, suport 1/4″ (6.3 mm), cuplă 63 Nm. Dispune de 90 dinți pentru raport 1/4° și comutator de sens de rotație pentru flexibilitate în lucru. Lungime compactă 160 mm din material CrV de calitate, cap CrMo cu duritate 40-46 HRC garantând rezistență. Mânere ergonomice PP/TPR, conector rapid integrat și finisaj satin. Essential pentru mecanici și profesionisti.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 63 Nm |
| Lungime | 160 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | satin |
| Materialul capului | CrMo |
| Material de manevrare | PP |
| Duritate | 40-46 HRC |
| Numărul de dinți | 90 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Conector rapid | da |
| Mâner | Drept |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.