








Lanternă de cap cu LED dual (COB + POWER) și acumulator Li-Po 2200 mAh, oferind flux luminos de până la 800 lm. Dispune de 4 moduri de iluminare pentru diferite situații de lucru și unghi de reglare până la 60°. Construcția din metal ușor și ABS asigură durabilitate, fiind impermeabilă (IP54) și rezistentă la căderi de 1 m. Magnetul din spate permite atașarea pe suprafețe metalice, iar senzorul de mișcare oferă comoditate suplimentară.
Caracteristici principale:
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi pentru a evita afectarea vederii.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 800 (PUTERE + COB) |
| Moduri de iluminare | 4: POWER + COB |
| Zoom | nu |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 82x41x53.5 mm |
| Unghi de lucru | max. 60 ˚ |
| Reglarea unghiului de iluminare | da |
| Impermeabil | da |
| Magnet | da |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Rezistenta la impact | 1 m |
| Grad de protectie | IP54 |
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 1,5 (PUTERE + COB) |
| Timp de încărcare | 4 h |
| Masa | 129 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.