

Lanț de tăiere din oțel 65Mn special conceput pentru drujbele profesionale, cu 72 celule și dinți de tăiere tip jumătate daltă. Pasul de 0.325” (8.25 mm) și grosimea legăturii de 1,5 mm asigură compatibilitate cu ghidajele YT-84936. Tehnologia de reducere a vibrațiilor și reculului protejează utilizatorul, iar ungerea automată a lanțului prelungește durabilitatea. Lungimea ghidajului de 18” (450 mm) este potrivită pentru tăierea de lemn cu precizie.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați cu fierăstrăul cu lanț.
| Pentru drujba | YT-84900 |
| Brand | YATO |
| Pentru ghizi | YT-84936 |
| Tip de dinte de tăiere | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.058" (1.5 mm) |
| Numărul de celule | 72 |
| Lungimea ghidajului | 18" (450 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Reducerea vibrațiilor | da |
| Reducerea reculului | da |
| Ungere automată a lanțului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.