Lanț de înlocuire din oțel 65Mn cu pas standard 3/8” și grosime de legătură 1,3 mm. Dinții de tăiere tip jumătate daltă asigură o tăiere netă și eficientă. Echipat cu tehnologie de reducere a vibrațiilor și reculului, protejând operatorul și îmbunătățind controlul uneltei.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru drujba | YT-84868 |
| Brand | YATO |
| Pentru ghizi | YT-84931 |
| Tip de dinte de tăiere | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 52 |
| Lungimea ghidajului | 14" (360 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Reducerea vibrațiilor | da |
| Reducerea reculului | da |
| Ungere automată a lanțului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.