

Lamă de ghidare pentru ferăstrău cu lanț, din oțel 65Mn, cu lungime de 400 mm și 55 de celule. Echipată cu sistem de ungere automată a lanțului și rulment cu rolo pentru performanță optimă și durabilitate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-849529 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 55 |
| Lungimea ghidajului | 16" (400 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | G |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 1 |
| Numărul de dinți | 9 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.