

| Pentru lanturi | YT-849405 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Numărul de celule | 60 |
| Lungimea ghidajului | 14" (360 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | E |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 10 |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.