

Lamă de drujbă din oțel 65Mn cu 50 de dinți, lungime 12 inch (300 mm) și pas de lanț 0.325 inch. Compatibilă cu lanțurile YT-849395 și YT-84963, caracterizată prin ungere automată a lanțului și rulmenți de tip rolă pentru performanță constantă. Montare tip E asigură compatibilitate universală cu modelele specificate.
| Pentru lanturi | YT-849395 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.058" (1.5 mm) |
| Numărul de celule | 50 |
| Lungimea ghidajului | 12" (300 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | E |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 10 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.