

Lamă profesională de drujbă fabricată din oțel 65Mn, compatibilă cu modelul YT-84905. Pas de lanț 0.325″ (8,25mm), grosime ghidaj 0,05″ (1,3mm), lungime 500mm cu 78 celule. Dotată cu ungere automată a lanțului, 4 nituri și rulment cu rola pentru performanță optimă. Montare tip U, ideal pentru lucrări de tăiere profesionale și mentenanță în teren.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru drujba | YT-84905 |
| Brand | YATO |
| Pentru lanturi | YT-849453 |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 78 |
| Lungimea ghidajului | 20" (500 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | U |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 10 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.