

Primești un email când produsul revine în stoc:
Încărcător profesional compatibil cu toate dispozitivele din sistemul Yato 18V. Oferă un curent de ieșire de 2400 mA și suportă baterii Li-Ion cu capacități între 2000-6000 mAh, cu timp de încărcare rapid de 1-3 ore. Dotate cu indicator LED pentru monitorizarea progresului de încărcare. Certificat pentru clasa de izolare electrică II și funcționează la tensiune 230V AC. Greutate redusă de 0,35 kg, ideal pentru ateliere și șantiere.
| Curent de ieșire | 2400 mA |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tensiunea de operare | 18 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 21.4 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 1-3 h |
| Capacitatea bateriei | 2000-6000 mAh |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 0.35 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.