






Mașina de frezat cu putere de 710W și viteză reglabilă electronic (13000-33000 rot/min) permite lucrul precis pe diverse tipuri de lemn. Soft start protejează motorul la pornire, iar cursa de 20mm și unghiuri de lucru de 45° și 90° oferă versatilitate maximă.
Caracteristici principale:
| Putere | 710 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 13000-33000 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 sau 8 mm |
| Cursa unității de frezat | 20 mm |
| Unghi de lucru | 45 |
| Reglarea vitezei | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.388 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3 kg |
| Setați conținutul | mașină de frezat |
| Compatibil cu(e) | YT-6801 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.