

Filieră metrică M4 din oțel rapid HSS M2, conform standardului DIN 223, cu diametrul exterior de 20 mm și grosime de 5 mm. Pasul filetului de 0.7 mm și înfășurare grosieră asigură filetări precise și eficiente. Ideală pentru crearea filetelor în metale moi și dure, în ateliere și aplicații industriale. Masă: 20 g.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M4 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Diametrul exterior | 20 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Pasul filetului | 0.7 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 223 |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 20 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.