




Polizor unghiular profesional 125mm cu motor de 900W și viteză de 11500 RPM, potrivit pentru tăierea și lustruirea rapidă. Disc abraziv de 125mm cu alezaj de 22mm și filet M14 pentru montare ușoară. Include mâner adițional pentru control și stabilitate în lucru, capac protector și cheie pentru montare. Ideal pentru aplicații pe cărămidă, piatră naturală și artificială, beton și glazură. Cablu de 3 metri și lungime de lucru confortabilă.
| Putere | 900 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 11500 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului abraziv | 125 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Pornire soft | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 107.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.8 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.1 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
| Aplicație | cărămidă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.