





Fierăstrău profesional cu acumulator 18V Li-Ion, cu mâner telescopic extensibil de la 2 la 2,8 metri. Viteza de tăiere de 2500 rpm și lungimea de tăiere de 165 mm asigură performanță eficientă pe crengi. Equipat cu lanț 91P033 de 3/8″, ungere automată și ghidaj de calitate M1430833-1041TL. Rezervor de ulei de 60 cm³ și viteza lanțului de 5 m/s garantează lucrări curate și rapide în grădină. Notă: Acumulator și încărcător se vând separat.
| Viteza de taiere | 2500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lungimea de tăiere | 165 mm |
| Lungimea ghidajului | 8" (200 mm) |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Lungimea mânerului | 2000-2800 mm |
| Tip lant | 91P033 |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.525 mm) |
| Distanțarea lanțului | 19 mm |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Viteza lanțului | 5 m/s |
| Numărul de celule | 33 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 9.525 mm |
| Tip ghidaj lanț | M1430833-1041TL |
| Tip de montare | M |
| Capacitate rezervor de ulei | 60 cm³ |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Telescopic | da |
| Pliere | da |
| Vibrație scăzută | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 78.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 91.2 ± 2.36 dB(A) |
| Vibrații | 2.109 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.25 kg |
| Setați conținutul | tunder |
| Pentru lanturi | YT-849479 |
| Pentru ghizi | YT-84921 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.