



| Cifra de afaceri | 0-2300 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 100 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metale moi | 10 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în PE/PP | 10 mm |
| Reglarea unghiului de tăiere | 45 ˚ |
| Caracteristici | sistem de aspirare a prafului |
| Tipul lamei | tip T |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule | da |
| Reglarea vitezei | da |
| Laser | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 87.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.8 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.372 ± 1.5 / 6.627 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.52 kg |
| Setați conținutul | puzzle |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.