





Dispozitiv de tăiere performant cu motor puternic de 750W, potrivit pentru lucrări de precizie în lemn și metale moi. Caracterizat prin viteza ajustabilă electronic (600-2800 min⁻¹) pentru adaptabilitate la diferite materiale, curs de pânză de 28mm și capacitate de tăiere până la 150mm în lemn. Sistemul pendular cu 4 etape și reglare unghiulară de 45° asigură tăieturi precise. Pânza de tip T se schimbă fără necesitatea uneltelor. Funcționează la tensiunea de 230-240V cu clasa de izolare II și grad de protecție IP20.
| Putere | 750 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 600-2800 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Cursa pânzei de ferăstrău | 28 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 150 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metale moi | 10 mm |
| Reglarea unghiului de tăiere | 45 ˚ |
| Caracteristici | pendul |
| Tipul lamei | tip T |
| Laser | nu |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 8.87 ± 1.5 / 5.51 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.15 kg |
| Setați conținutul | puzzle |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.