
















Unealtă polivalentă cu tensiune 18V și baterie Li-Ion 2Ah, ideal pentru tăierea lănțului, ajustarea gardurilor vii și finisări rapide. Viteză de tăiere de 1500 min⁻¹ și lungime ghidaj 200mm asigură eficiență ridicată. Cap de tăiere și mâner reglabil la multiple unghiuri (0-90°) pentru adaptare maximă. Bateria se încarcă complet în 1 oră și vine cu încărcător inclus. Lanț de calitate AP08-33-507P cu pas 9.525mm și 33 celule.
| Caracteristici | mașini de tuns gard viu |
| Brand | YATO |
| Viteza de taiere | 1500 min⁻¹ |
| Cifra de afaceri | 2500 min⁻¹ |
| Lungimea de tăiere | 415 mm |
| Lungimea ghidajului | 8" (200 mm) |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 36 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Unghi de lucru | cap de tăiere pentru tăiere: 0, +15, +30, +45, +60, +75, +90 |
| Tip lant | AP08-33-507P |
| Pasul lanțului | 0.375" (9.525 mm) |
| Viteza lanțului | 4.5 m/s |
| Numărul de celule | 33 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 3 dinți x 7,62 mm |
| Tip ghidaj lanț | 0/3.043x33 |
| Tip de montare | P |
| Capacitate rezervor de ulei | 80 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Telescopic | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 74,5 ± 3,0 (tundă) |
| Putere acustică | 88,0 ± 3,0 (tundă) |
| Vibrații | 1.190 ± 1,5 (trimmer) |
| Masa | 3.4 (tundă) |
| Setați conținutul | tunder |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.