

Fierăstrău circular puternic de 2450 W, echipat cu disc de 355 mm pentru tăierea precisă a metalelor. Funcționează la 4000 min⁻¹ și dispune de reglare a unghiului de tăiere 0-45°, permițând tăieturi profesionale în profil pătrat, dreptunghiular și rotund. Adâncime maximă de tăiere 110 mm și soft start inclus.
| Putere | 2450 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 4000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului | 355 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3 mm |
| Adâncime de tăiere max | 110 mm |
| Reglarea unghiului de tăiere | 0-45 ˚ |
| Adâncime de tăiere la 90° (profil pătrat) | 110x110 mm |
| Adâncime de tăiere la 45° (profil pătrat) | 110x110 mm |
| Adâncime de tăiere la 90° (profil dreptunghiular) | 110x130 mm |
| Adâncime de tăiere la 45° (profil dreptunghiular) | 110x130 mm |
| Adâncime de tăiere la 90° (profil rotund / bară) | 110 / 60 mm |
| Adâncime de tăiere la 45° (profil rotund) | 110 mm |
| Adâncime de tăiere la 90° (pătrat) | 135x135 mm |
| Adâncime de tăiere la 45° (pătrat) | 100x100 mm |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Pornire soft | da |
| Protecție împotriva prafului motorului | da |
| Rezistența la temperatură a înfășurării | ≤200 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 95.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 108.8 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 17.2 kg |
| Setați conținutul | călăreț |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.