



| Putere | 2800 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 4800 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Adâncime de tăiere max | 85 (90˚) |
| Diametrul exterior al discului | 235 mm |
| Diametrul interior al discului | 25.4 mm |
| Grosimea maximă a discului | 3 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Reglarea unghiului de tăiere | 0-45 ˚ |
| Laser | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 110.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.847 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 7.75 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
| Compatibil cu(e) | YT-60685 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.