

Unitate de tăiere performantă cu motor puternic de 1500W, capabilă să efectueze tăieturi drepte și în unghi. Discul de 185mm cu 24 de dinți asigură rezultate curate și precise, cu adâncime de tăiere maximă de 63mm (90°) sau 44mm (45°).
Avertizări: Nivel de zgomot 95dB(A). Utilizare cu protecție auditivă și ochelari de protecție obligatorii.
| Putere | 1500 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 5500 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Adâncime de tăiere max | 63 (90˚) |
| Diametrul exterior al discului | 185 mm |
| Diametrul interior al discului | 20 mm |
| Grosimea maximă a discului | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Reglarea unghiului de tăiere | 0-45 ˚ |
| Laser | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.526 ± 1.5 / 2.905 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.9 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
| Compatibil cu(e) | YT-60622 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.