









Cu putere de 2000W și turaţie de 5700 rot/min, oferă performanță ridicată pentru tăieturi precise și netede. Discul de 210mm cu 60 de dinți asigură rezultate profesionale, iar reglarea unghiulară 0-45° permite adaptare la diverse aplicaţii de tăiere.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală. Utilizați doar cu disc curat și nedeteriorizat. Verificați fixarea pieselor înainte de pornire.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 5700 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Adâncime de tăiere max | 67 (90˚) |
| Diametrul exterior al discului | 210 mm |
| Diametrul interior al discului | 30 mm |
| Grosimea maximă a discului | 2.6 mm |
| Numărul de dinți | 60 |
| Reglarea unghiului de tăiere | 0-45 ˚ |
| Caracteristici | ferăstrău de banc |
| Laser | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.8 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 4.23 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.