

Primești un email când produsul revine în stoc:
Discuri lamelare din sulfat de aluminiu, granularitate P40, pentru șlefuirea și finisarea metalelor. Diametrul 125 mm și viteza maximă de 12200 rot/min asigură productivitate ridicată și rezultate de calitate. Baza din fibră de sticlă și liantul din rășină sintetică oferă durabilitate și aderență excelentă. Ideale pentru ateliere, servicii mecanice și lucrări de renovare.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| Diametru | 125 mm |
| Granularitatea | P40 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.4 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.