

Discuri lamelare 125 mm cu granulație P100, ideale pentru lustruire și finisare metal. Design puciul plat cu 44 de lamele asigură o lucrare uniformă și eficientă. Abraziv din sulfat de aluminiu pe suport de fibră de sticlă cu liant din rășină sintetică garantează stabilitate și durabilitate. RPM maxim 12200 min⁻¹ și viteza liniară de 80 m/s permit prelucrări rapide și de calitate pe șlefuitoare unghiulare.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| Diametru | 125 mm |
| Granularitatea | P100 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.4 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.