

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc plat specialized pentru tăierea metalelor cu performanțe superioare. Diametrul de 180 mm se montează ușor pe polizoare standard cu axul de 22 mm. Grosimea segmentului de tăiere de 2,5 mm asigură taieturi curate și eficiente.
| Gest | plat |
| Brand | VOREL |
| RPM max | 8500 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 180 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.5 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.