




Disc diamantat profesional conceput pentru tăierea eficientă a materialelor dure și fragile. Segmentul de tăiere din oțel 65Mn asigură durabilitate și performanță constantă pe durate lungi de lucru. Ideal pentru ceramică, gresie, glazură, porțelan și sticlă. Viteza liniară maximă de 80 m/s garantează tăieturi curate și rapide, fără crăpături. Se montează ușor pe uneltele cu diametru de montare 22.2mm. Utilizare recomandată în mediu uscat pentru rezultate optime.
| RPM max | 12250 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.8 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 23 mm |
| Material | otel 65Mn |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.