




Disc diamantat de 125 mm cu segment de tăiere de 1,8 mm grosime, specialist în tăierea și șlefuirea elementelor din ceramică, gresie și porțelan. Suportă viteze de până la 12.250 RPM cu o viteză liniară maximă de 80 m/s. Diametrul de montare de 22,2 mm se potrivește la majoritatea unghiurilor de slefuire standard. Utilizare la uscat pentru control optim și durabilitate maximă.
| RPM max | 12250 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.8 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10/20 mm |
| Material | otel 65Mn |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.