
Bormașină profesională 600W cu percuție pentru găurire în beton, lemn și metale. Putere de rotație reglabilă electronic (0-3000 rot/min) cu comutator de sens și selector de mod operare pentru flexibilitate maximă. Suport autocentrant pentru scule până la 13 mm, cu cablu de 3 metri pentru rază de lucru generosă. Vibrații controlate și protecție electrica clasa II asigură siguranță în utilizarea zilnică pe șantiere și ateliere.
| Putere | 600 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 0-3000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiune max | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 10 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 20 mm |
| Impact | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.39 ± 1.5 / 7.67 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.8 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.