




Disc de tăiere premium pentru beton armat, granit, cărămidă, plăci ceramice și piatră. Diametrul de 125 mm cu montare standard 22,2 mm se adaptează ușor la polizoare unghiulare profesionale. Segmentul de tăiere cu înălțime de 12 mm și grosime de 2,4 mm asigură tăieturi precise și eficiente. Viteza liniară maximă de 80 m/s și RPM de 12250 garantează performanță superioară în tăierea uscată și în mediu umed pe pereți, pardoseli și materiale de construcție solide.
| RPM max | 12250 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.4 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 12 mm |
| Material | 30CrMo |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.