
Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc de tăiere performant pentru trimmere și motocoase, cu 8 dinți din oțel carbon #50 întărit. Diametru de 250 mm cu alezaj de montare de 25.4 mm. Fabricat din oțel 1050Mn cu grosime de tăiere de 1.4 mm. Caracteristicile principale:
| RPM max | 10000 min⁻¹ |
| Brand | FLO |
| Material | Oțel carbon #50 |
| Materialul piesei de lucru | otel 1050Mn |
| Finisaj de suprafață | întărit |
| Numărul de dinți | 8 |
| Diametru | 250 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.4 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Aplicație | pentru tăierea iarbă tare și stuf |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.