

Lanț profesional pentru drujbă cu pas de 0.325″ (8.25 mm) și 78 de dinți de tăiere tip jumătate daltă. Fabricat din oțel 65Mn, lanțul oferă tăieturi precise și eficiente cu lungimea ghidajului de 20″ (500 mm). Sistem integrat de ungere automată prelungește durata de viață. Dotare cu tehnologie de reducere a vibrațiilor și reculului pentru o lucru mai confortabil și mai sigur. Compatibil cu drujbă YT-84905 și ghidaj YT-849333.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru drujba | YT-84905 |
| Brand | YATO |
| Pentru ghizi | YT-849333 |
| Tip de dinte de tăiere | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 78 |
| Lungimea ghidajului | 20" (500 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Reducerea vibrațiilor | da |
| Reducerea reculului | da |
| Ungere automată a lanțului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.