
Fabricat din carbură de tungsten de calitate superioară, discul cu diametru 250 mm și montare 30 mm oferi performanță maximă la prelucrarea metalelor ușoare. Configurația cu 100 de dinți de tip EA (alternant trapezoidal-drept) și segmentul de tăiere de 3 mm asigură tăieturi curate și precise.
Soluție fiabilă pentru prelucrarea profesională a materialelor ușoare.
| Diametru | 250 mm |
| Brand | STHOR |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 1.8 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3 mm |
| Numărul de dinți | 100 |
| Tip de dinte de tăiere | alternant trapezoidal-drept tip EA |
| Rzaz | 3 mm |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 5400 min⁻¹ |
| Aplicație | metal ușor |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.