

Disc fierăstrău circular de 350mm cu 100 dinți din carbură de tungsten, proiectat special pentru tăierea aluminiului și metalelor ușoare. Grosime disc 2.5mm și segment de tăiere 3.2mm pentru performanță optimă. Montare standard 30mm, turație maximă 4500 RPM pentru tăieturi nete și precise.
| Diametru | 350 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.5 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 100 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 4500 min⁻¹ |
| Aplicație | metal ușor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.