

Disc fierăstrău circular cu carbură de tungsten, specificat pentru tăierea aluminiului și metalelor ușoare. Diametrul de 200 mm cu 60 de dinți asigură tăieturi nete și rapide, cu viteză maximă de 8000 RPM. Grosimea discului de 2.2 mm și segmentul de tăiere de 3 mm reduc desprinderea și garantează finisaje de calitate pe aluminiu și aliaje similare.
| Diametru | 200 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3 mm |
| Numărul de dinți | 60 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 8000 min⁻¹ |
| Aplicație | metal ușor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.