



Cheie de impact electric puternică cu cuplu maxim de 325 Nm, alimentată la 230V și echipată cu 4 tubulare din set (17, 19, 21, 22mm). Motor de 800W cu 2200 min⁻¹ și frecvență curs de 2600 min⁻¹ asigură deschiderea rapidă a piulițelor indiferent de grad de strângere.
Caracteristici:
Perfectă pentru ateliere auto, mentenanță industrială și demontări grele.
| Putere | 800 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 2200 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2600 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 325 Nm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 87.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 9.93 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.23 kg |
| Setați conținutul | cheie cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.