

Disc de tăiere cu segmente diamantate, conceput pentru lucrări profesionale pe materiale dure. Diametrul de 115 mm și RPM maxim de 12000 min⁻¹ asigură o tăiere eficientă și curată în condiții uscate.
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.1 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 8 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.