






Primești un email când produsul revine în stoc:
Șlefuitor profesional cu putere de 820W și viteză de rotație reglabilă electronic (600-1900 rpm) pentru control precis al lucrarilor pe suprafețe delicate. Sistem complet de aspirare praf cu furtun și sac colectare, plus iluminare LED integrata a zonei de lucru. Pornire soft și mâner suplimentar asigură confort și siguranță. Lungime totală 165cm, cablu 4m, masă doar 3.7kg.
| Putere | 820 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 600-1900 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 215 mm |
| Diametrul discurilor de șmirghel | 210 |
| Dimensiunea firului axului | M6 |
| Lungime | 165 cm |
| Sistem de aspirare a prafului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.91 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.7 kg |
| Setați conținutul | polizor |
| Aplicație | ipsos |
| Compatibil cu(e) | YT-83471 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.