

Disc universal cu segmente diamantate pentru tăierea uscată și umedă a materialelor dure. Compoziție specială cu diamant 15%, cupru 55% și alți constituenți pentru durabilitate maximă. Diametru 125mm cu alezaj 22.2mm, grosime segment 2mm. Suportă RPM maxim 12000 și viteză liniară până la 80 m/s. Aplicabil pe beton întărit, granit, piatră, plăci ceramice și materiale refractare.
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 20% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.