





Aparat eficient pentru tunderea ierbii cu baterie Li-Ion 2000 mAh (36 Wh). Viteză de 7200 min⁻¹ și cap de tăiere cu fir cântat asigură rezultate rapide și uniforme. Mâner telescopic ajustabil (1080-1370 mm) se adapta oricărei înălțimi pentru confort maxim la lucru.
| Cifra de afaceri | 7200 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lățimea de tăiere | 250 / 300 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 36 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tipul capului | cântec |
| Diametrul liniei | 1.65 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 2.5 m |
| Lungimea mânerului | 1080-1370 mm |
| Telescopic | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.74 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.