



Disc diamantat de 115 mm, proiectat special pentru tăierea precisă a plăcilor ceramice și materialelor dure. Cu o viteză liniară maximă de 80 m/s și RPM max de 13300, asigură performanță optimă și finisaje netede fără fisuri. Segmentul de tăiere cu grosime 1 mm și înălțime 15 mm garantează precizie și durabilitate în lucrări uscate. Compatibil cu diverse materiale: gresie, teracotă, sticlă, piatră artificială și naturală.
| RPM max | 13300 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 15 mm |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | sticlă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.