

Disc diamantat profesional de 400 mm cu segmente de tăiere din aliaj Fe-Cu-Sn-Ni, acoperit cu diamant sintetic pentru tăierea eficientă a betonului. Versatil pentru utilizare pe uscă și umed, cu viteză liniară maximă de 80 m/s. Potrivit pentru beton întărit, cărămidă, granit, piatră și materiale refractare.
| RPM max | 3850 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 400 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.6 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 20% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.